Vipuvoimaa EU:lta   EU

Wahreninkatu 11 B, 30100 Forssa
avoinna työkauden aikana:

ma 9.00-11.00 ja 13.00-16.00
ti-pe 9.00-11.00 ja 13.00-15.00

puhelin: (03) 4141 5390

sähköposti: wahrenopisto@forssa.fi
tähän myös opistoa koskevat palautteet!

rehtori Jukka Nummelin, YTM, sosionomi
(03) 4141 5391, 050-313 2107 
jukka.nummelin@forssa.fi

toimistosihteeri Arja Latvala
(03) 4141 5390
arja.latvala@forssa.fi

kielet Kirsi Vikman, FM
(03) 4141 5389, 040-759 6380
kirsi.vikman@forssa.fi

tekstiilityöt
Marja-Leena Kangasniemi-Saari
ammattiopettaja, muotoilija (AMK)
(03) 4141 5399, 050-917 5704
marja-leena.saari@forssa.fi

ilmaisuaineet Eliisa Lintukorpi, FM                               (03) 4141 386, 050-917 3245
eliisa.lintukorpi@forssa.fi

musiikki Natalia Maltizova, musiikinkandidaatti
050-430 1312
natalia.maltizova@forssa.fi

yhteiskunnalliset aineet Kari Simonen, YTM
(03) 4141 5398, 050-523 3659
kari.simonen@forssa.fi                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Tammelan yhdyshenkilö
Mari Haapanen, sivistystoimenjohtaja
(03) 412 0400, 050-339 3675
mari.haapanen@tammela.fi